Parametryczne projektowanie mebli w programie IC-WoodLAB CAD

Projektowanie mebli  w programie CAD 3D IC-WoodLAB CAD pozwala na szybkie i intuicyjne tworzenie parametrycznych modeli 3D. W oparciu o jeden projekt możliwe jest stworzenie jego kolejnych wariantów. Program umożliwia błyskawiczne wprowadzanie zmian zgodnie z zamówieniem, tym samym znacznie przyśpiesza prace projektowe. Dzięki IC-WoodLAB CAD realizacja zamówienia pod wymiar z indywidualnym wykończeniem materiałowym nie stanowi dla projektanta najmniejszego problemu. Warto dodać,… Read more »

Czytaj więcej


IC-WoodLAB – kompleksowe rozwiązanie dla branży meblarskiej

WoodLAB to profesjonalne oprogramowanie dla przemysłu meblarskiego umożliwiające tworzenie parametrycznych mebli w 3D. Jest to rozwiązanie, które cieszy się dużym zaufaniem wśród stolarzy. Swoją popularność zdobyło możliwością szybkiego projektowania dowolnego mebla w technologii 3D jednocześnie wraz z operacjami obróbki typu: wiercenie, frezowanie, które w formie gotowych plików można otwierać na maszynach CNC.

Czytaj więcej


WEBINARIUM: PROJEKTOWANIE TECHNOLOGICZNE MEBLI KUCHENNYCH

Zapraszamy do udziału w naszym czerwcowym webinarium w trakcie którego zaprezentujemy możliwości technologicznego projektowania mebli w programie WoodLAB. Udział jest bezpłatny, wymagana jest jedynie wcześniejsza rejestracja elektroniczna.  Data: 25.06.2019 (wtorek) Godzina: 11:00 Prowadzący: Dariusz Łęczyński, Product Manager IRONCAD   Plan webinarium: 1. Co musisz wiedzieć przed wdrożeniem? 2. Omówienie struktury systemu WoodLAB 3. Biblioteki znanych producentów: BLUM, Hettich, Hafele, GTV… Read more »

Czytaj więcej