Szkolenie: Zaprojektuj z nami kuchnię w stylu włoskim!

Już 30.09 odbędzie się szkolenie „Projektowanie kuchni w stylu włoskim”   Otwórz się na nowe pomysły i zaprojektuj z nami kuchnię w stylu włoskim! Stwórz przestrzeń, w której będą dominować materiały takie jak drewno i kamień, nadając pomieszczeniu eleganckiego charakteru z lekką dozą surowości. Podczas szkolenia: Stworzysz własne katalogi szafek. Sporządzisz rysunki techniczne na produkcję.… Read more »

Czytaj więcej


Spotkajmy się na Międzynarodowych Targach DREMA już 14-17.09.2021

Zapraszamy już 14 września na 4-dniowe Międzynarodowe Targi Maszyn, Narzędzi i Komponentów dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego w Poznaniu! Wydarzenie to jest najbardziej wyczekiwanym spotkaniem sektora przemysłu drzewno-meblarskiego w tym roku. Podczas Targów uczestnicy będą mieli możliwość spotkania się z ekspertami w swojej branży, wymiany doświadczeniami z zakresu przemysłu drzewnego i meblarskiego, a także nawiązania dialogu… Read more »

Czytaj więcej


Zainspiruj się podczas pikniku z WOODLAB!

Projektujesz meble i poszukujesz inspiracji lub chcesz się spotkać z liderami z twojej branży?   Weź udział w Pikniku z WOODLAB! Już 2 września w Piotrkowie Trybunalskim przy ul. Roosevelta 46 i 3 września w Radomsku przy ul. Młodzowskiej 11 między godziną 10.00 a 15.00 czekać będą na Was: Wystawcy, tacy jak — Kronospan, Hafele,… Read more »

Czytaj więcej


Bony na cyfryzację – wsparcie finansowe dla małych i średnich firm

Bony na cyfryzację są prawdziwym kołem ratunkowym dla przedsiębiorców, pragnących złagodzić negatywne skutki pandemii COVID-19. Możliwe dofinansowanie od PARP planowane jest na poziomie 85%, a całkowita kwota przeznaczona na te działania wyniesie 110 mln zł. Do oficjalnych informacji dociera coraz więcej wzmianek dotyczących nowych środków pieniężnych przeznaczonych dla sektora MŚP na wsparcie technologii cyfrowych. Bony na… Read more »

Czytaj więcej


Parametry korpusu – dlaczego to ważne ?

  Każde oprogramowanie posiada swój wyjątkowy interfejs. Zarządzanie danymi w takim programie również jest uzależnione od tego, na jakim oprogramowaniu ktoś pracuje. Podczas większości prezentacji oprogramowania, jakim jest WoodLAB, pada to samo pytanie odnośnie okien w Menedżerze korpusu. Oknami, które najbardziej interesują klientów podczas pierwszej interakcji z programem, są: Parametry korpusu oraz Parametry położenia.  … Read more »

Czytaj więcej


Temperatura za oknem stale rośnie, dlatego przedłużamy naszą gorącą promocję!

Kup program WoodLAB, a zyskasz pakiet CAD/CAM 30% taniej! Promocja trwa do końca sierpnia. Zyskaj z programem WoodLAB: 1. Twórz automatyczną wycenę poszczególnych mebli albo całego projektu. 2. Projektuj dowolne, skomplikowane projekty z wykorzystaniem nowoczesnej filozofii pracy i intuicyjnego interfejsu programu. 3. Jednym kliknięciem generuj wszystkie programy niezbędne do produkcji poszczególnych elementów. 4. W dowolnym… Read more »

Czytaj więcej


Projektuj fronty meblowe z programem WoodLAB!

Weź udział w bezpłatnym szkoleniu online i zaprojektuj fronty meblowe na miarę swoich potrzeb! Na szkoleniu poznasz najważniejsze funkcje programu – dowiesz się jak zaprojektować parametryczne fronty i jak stworzyć własne katalogi. Plan szkolenia: Omówienie funkcji potrzebnych do tworzenia parametrycznych frontów. Stworzenie projektu parametrycznych frontów. Jak zastąpić wszystkie fronty przygotowanym modelem? Tworzenie własnych katalogów frontów… Read more »

Czytaj więcej


Gorące lato? Gorąca promocja!

Jesteś producentem mebli ? Szukasz możliwości optymalizacji i automatyzacji produkcji? Oczekujesz rozwiązania prostego w obsłudze dla nowego użytkownika? Sprawdź nasze rozwiązanie! Już teraz skorzystaj z gorącej promocji -30% na pakiet CAD/CAM z programem WoodLAB!   Zyskaj z programem WoodLAB: 1. Twórz automatyczną wycenę poszczególnych mebli albo całego projektu. 2. Projektuj dowolne, skomplikowane projekty z wykorzystaniem nowoczesnej… Read more »

Czytaj więcej


Dlaczego warto zainwestować w CAD3D?

Wielu pracowników przyzwyczaja się do swoich nawyków podczas swojej wieloletniej pracy. Stagnacja podczas wieloletniej pracy może spowodować brak rozwoju własnej firmy, a co się z tym wiąże możliwość utraty prestiżu na rynku wśród konkurencji. W wielu przypadkach pracownik nie ma większego wpływu na możliwość wdrożenia oprogramowania, aczkolwiek coraz częściej spotykamy się z sytuacjami gdzie to… Read more »

Czytaj więcej