Wsparcie techniczne jest udzielane wyłącznie w przypadku korzystania z najnowszej wersji programu

SZANOWNY KLIENCIE

Celem naszej działalności jest zapewnienie Państwu dostępu do jak najlepszego oprogramowania CAD w jak najkorzystniejszych cenach. Jednocześnie producent oprogramowania dokłada wszelkich starań, aby produkt rozwijał się, był bardziej wydajny i wzbogacany o nowe funkcje. Każdego roku pojawia się nowa wersja oprogramowania, a także liczne, kolejne uaktualnienia.

Zgodnie z powszechnie obowiązującą praktyką, producent oprogramowania nie modernizuje archiwalnych wersji swoich produktów, skupiając swoje zasoby na rozwoju, modernizacji i usprawnianiu bieżących wersji oprogramowania, dostosowując je do także zmieniającego się środowiska informatycznego, w którym to oprogramowania pracuje a obejmującego m.in. systemu operacyjne, peryferia czy też sterowniki. Wobec powyższego zgłaszanie uwag czy propozycji zmian może dotyczyć wyłącznie aktualnej wersji oprogramowania.

Nasi eksperci chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania oraz szybko i skutecznie pomogą rozwiązać każdy problem.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 08:00 – 16:00.

Formularz kontaktowy

    Zaznacz wszystko
    Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny przedstawicieli Grupy TM SYS w celu przedstawienia oferty lub marketingu.
    Wyrażam zgodę na kontakt mailowy przedstawicieli Grupy TM SYS w celu przedstawienia oferty lub marketingu.
    Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera w celu przekazania informacji dotyczących naszych produktów i usług oraz o nowych wydarzeniach.