Firma Dekoland

 

Oprogramowanie WoodLAB solutions CAD/CAM zostało wdrożone w firmie Dekoland z Koszalina wraz z maszyną CNC Seron Expert. Oprócz frontów i produkcji mebli został wykorzystany nóż oscylacyjny dla branży poligraficznej.

 

Firma Zof-Mar

 

WoodLAB solutions CAD/CAM zakończył wdrożenie w firmie Zof-Mar. To przedsiębiorstwo zdecydowało się na pakiet z kodami kreskowymi do piły formatowej, na której został zamontowany ekran dotykowy 22 cali oraz asystent cięcia firmy Agmasoft.

 

Firma EURL MIREK

 

WoodLAB solutions CAD/CAM rozwija się również poza granicami kraju! Kolejne wdrożenie tego systemu nastąpiło we francuskiej firmie EURL MIREK na 3 maszyny: Biesse, KIMLA oraz Felder Group. W ramach wdrożenia powstało stanowisko do tworzenia etykiet drukowanych z wykorzystaniem tabletu, a plany frezowania będą interaktywne. Dodatkową wartością będzie produkcja frontów z automatycznym wykończeniem narożników.

 

Firma MZ Studio Group

 

Czwartym przykładem efektywnego wdrożenia programu WoodLAB solutions CAD/CAM jest wdrożenie w MZ Studio Group. Podczas konfiguracji zostały wykorzystane automaty do bazowania płyt meblowych w zależności od nutowania, obrzeży oraz obracania w przypadku braku narzędzi.

 

Ewros

 

Projekty 3D bezpośrednio połączone z maszynami CNC producenta HOMAG: CENTATEQ P-110 + BHX 055.
W dalszym etapie planowane jest uruchomienie planowania produkcji z Agmasoft
Zaawansowany postprocesor HOMAG umożliwia ustawienia prawie wszystkich specjalnych obróbek,  które definiuje się bezpośrednio w woodwop 7.1 Woodwop Homag / Weeke.