Spotkajmy się na Międzynarodowych Targach DREMA już 14-17.09.2021


Zapraszamy już 14 września na 4-dniowe Międzynarodowe Targi Maszyn, Narzędzi i Komponentów dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego w Poznaniu!

Wydarzenie to jest najbardziej wyczekiwanym spotkaniem sektora przemysłu drzewno-meblarskiego w tym roku. Podczas Targów uczestnicy będą mieli możliwość spotkania się z ekspertami w swojej branży, wymiany doświadczeniami z zakresu przemysłu drzewnego i meblarskiego, a także nawiązania dialogu z renomowanymi markami, które wyznaczają odpowiedni kierunek całemu sektorowi.

Znajdziesz nas w Pawilonie 5 przy stoisku nr 77!

 

Wypełnij formularz i otrzymaj darmowe bilety na wydarzenie!

 


    Administratorem moich danych jest Grupa TMSYS reprezentowana przez Spółkę TM SYS Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie 31-574, ul. Ciepłownicza 23.

    Podanie przeze mnie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych są podmioty wchodzące w skład Grupy TM SYS oraz podmioty przetwarzające w imieniu Administratora. Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą̨ przetwarzane do odwołania mojej zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących Administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od Administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawa do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

    W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych mam prawo do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków lub email: IODO@tmsys.pl
    Więcej informacji mogę znaleźć w Polityce prywatności - TUTAJ.