Zainspiruj się podczas pikniku z WOODLAB!


Projektujesz meble i poszukujesz inspiracji lub chcesz się spotkać z liderami z twojej branży?

 

Weź udział w Pikniku z WOODLAB!

Już 2 września w Piotrkowie Trybunalskim przy ul. Roosevelta 46 i 3 września w Radomsku przy ul. Młodzowskiej 11 między godziną 10.00 a 15.00 czekać będą na Was:

 • Wystawcy, tacy jak — Kronospan, Hafele, Schilsner, Sevroll, Bimak, Heros, GTV, Amix, ATM, Sopur i inni
 • Grillowanie i oprawa muzyczna
 • Liczne promocje i możliwość zdobycia nieodpłatnych wzorników od wystawców

Nie może Cię zabraknąć!

Wypełnij formularz i zapisz się na wydarzenie!

 


  Administratorem moich danych jest Grupa TMSYS reprezentowana przez Spółkę TM SYS Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie 31-574, ul. Ciepłownicza 23.

  Podanie przeze mnie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych są podmioty wchodzące w skład Grupy TM SYS oraz podmioty przetwarzające w imieniu Administratora. Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą̨ przetwarzane do odwołania mojej zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących Administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od Administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawa do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych mam prawo do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków lub email: IODO@tmsys.pl
  Więcej informacji mogę znaleźć w Polityce prywatności - TUTAJ.