Zobacz wdrożenie WoodLAB w pracowni stolarskiej Pastuła!


To właśnie prawdziwe historie motywują Nas do dalszej pracy. Jedną z nich jest historia wdrożenia programu WoodLAB w rodzinnej pracowni stolarskiej Pastuła! Opolska firma powstała z miłości do rzemiosła w 2006 roku i do teraz prężnie działa na polskim rynku.

Oprogramowanie WoodLAB pozwoliło pracowni Pastuła na usprawnienie i przyspieszenie procesu produkcyjnego. Zminimalizowano również liczbę błędów i straty w wykorzystywanych materiałach dzięki licencji WoodLAB.

 

Po więcej informacji zapraszamy do poniższego filmu!

 

 

Masz jakieś pytania?

Skontaktuj się z Nami!


    Administratorem moich danych jest Grupa TMSYS reprezentowana przez Spółkę TM SYS Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie 31-574, ul. Ciepłownicza 23.

    Podanie przeze mnie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych są podmioty wchodzące w skład Grupy TM SYS oraz podmioty przetwarzające w imieniu Administratora. Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą̨ przetwarzane do odwołania mojej zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących Administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od Administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawa do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

    W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych mam prawo do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków lub email: IODO@tmsys.pl
    Więcej informacji mogę znaleźć w Polityce prywatności - TUTAJ.